KURUMSAL

Firmamız 1993 yılında ''İnci Seramik''olarak kurulmuş olup 1998 yılında direk baskı seramik bordür ve dekor imalatına başlamıştır.
 
Firmamız 2005 yılından itibaren ''Öncü Seramik Limited Şirketi'' statüsünde II.Organize sanayi bölgesinde Muhammet YÜKSEKLER ve Burhan SERTTAŞ ortaklığında sektöründe en son teknolojiyi kullanarak,kendi yerinde üretime başlamıştır.
 
Yılların getirdiği tecrübe ve birikimle birlikte daima sektörün önde gelen firmaları arasında olup kalite ve hizmeti öne çıkaran ARGE çalışmaları ve otomosyon gözlemlerini bütünleştirerek üst sınıflara çıkmış ve daha iyiye ulaşmayı prensip edinmiştir.
 
Gelmiş olduğumuz noktada ise aylık tam kapasite 750.000 adet bordür üretimi olup ebat boyut ve çalışma saatlerine bağlı olarak üretim kapasitesi farklılık göstermektedir.Firmamız sektöründe önde gelen ulusal ve uluslararası firmaların ürünlerine uyumlu modeller, boyut ve renklerde üretim yapmakta onlara bir noktada farklılık katmaktadır.
 
Firmamızın bordür ve dekor imalatında kullandığı karo fayanslar dünya standartlarına uygun kalitede üretim yapan marka firmalardan temin edilmektedir.Kullandığımız dekor boyaları vetrosa (cam) ise İtalya,İspanya,Almanya,İngiltere v.b ülkelerde üretim yapan,her biri konusunda kalitesini ıspatlamış uzman firmalardan ithal edilmektedir.
 
Öncü seramik faliyetleri ile ilgili her türlü gelişmeyi ve teknolojiyi yakından takip etmekte olup rekabetin önemini arttırdığı küreselleşen dünyamızda çalışmalarını hergün biraz daha geliştirerek sürdürmektedir.Ayrıca 2011 yılında plastik sektörünede girerek fayans köşe profillerinin ve derz artılarının üretimini kendi tesislerinde üretmeye başlamıştır.
 
Ar-ge,inavasyon ve kurumsallaşmaya önem veren firmamız iş ve üretim kültürünü en alt kademesinden en üst kademesine kadar aşılamış orta ve uzun vadeli hedeflerini belirlemiş,geleceğin rekabetçi yurtiçi ve yurtdışı piyasalarında sağlam ve emin adımlarla rotasına devam edecektir.
 
MİSYONUMUZ
 
Ülkemizde ve uluslararası arenada sektöründe geniş ürün yelpazesiyle ülkemizin sanayisinin gelişimi ve isdihdama katkı sağlayarak,uluslararası ölçekte ''kalite insana saygının işaretidir''perspektifiyle çalışmalarımız devam etmektedir. 
 
VİZYONUMUZ
 
Kalite estetik ve hizmeti öne çıkarmak,müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak ülkemizde ve dünyada aranılan bir marka oluşturmaktır.Bu vesile ile siz değerli bayilerimize teşekkürlerimizi sunarız.